V24C48C100BL Vicor Corp
  • Available: 20
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V24C48C100BL Vicor Corp
    V24C48C100BL Vicor Corp
    V24C48C100BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V24C48C100BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"