V24C3V3C50BL Vicor Corp
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V24C3V3C50BL Vicor Corp
    V24C3V3C50BL Vicor Corp
    V24C3V3C50BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V24C3V3C50BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE