V24B3V3C100BL Vicor Corp
  • Available: 9
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V24B3V3C100BL Vicor Corp
    V24B3V3C100BL Vicor Corp
    V24B3V3C100BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V24B3V3C100BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL