V24B28C150BL Vicor Corp
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V24B28C150BL Vicor Corp
    V24B28C150BL Vicor Corp
    V24B28C150BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V24B28C150BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"