V150C48C150BL Vicor Corp
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V150C48C150BL Vicor Corp
    V150C48C150BL Vicor Corp
    V150C48C150BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150C48C150BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vicor Corp
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE