V110C15C100BL Vicor Corp
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V110C15C100BL Vicor Corp
    V110C15C100BL Vicor Corp
    V110C15C100BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V110C15C100BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL