V110B24C150BL Vicor Corp
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V110B24C150BL Vicor Corp
    V110B24C150BL Vicor Corp
    V110B24C150BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V110B24C150BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM