PRD48BH480T200B00 Vicor Corp
  • More about PRD48BH480T200B00 Vicor Corp
    PRD48BH480T200B00 Vicor Corp
    PRD48BH480T200B00 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC & AC/DC Off-Line SMPS category. PRD48BH480T200B00 is described as REGULATOR PRM 48V OUT 200W DEMO. Perfect Parts is a supplier of Evaluation Boards and other Development Boards, Kits, Evaluation Tools, & Accessories.
    ---> Other parts by Vicor Corp
    ---> DC/DC & AC/DC Off-Line SMPS from all manufacturers
    ---> Evaluation Boards by sub category
  • More About  DC/DC & AC/DC Off-Line SMPS
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE