MDCM270P050M250A40 Vicor Corp
  • More about MDCM270P050M250A40 Vicor Corp
    MDCM270P050M250A40 Vicor Corp
    MDCM270P050M250A40 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. MDCM270P050M250A40 is described as DC/DC CONVERTER 5V 250W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vicor Corp
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH