IB050Q120T53N1-00 Vicor Corp
  • Available: 19
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IB050Q120T53N1-00 Vicor Corp
    IB050Q120T53N1-00 Vicor Corp
    IB050Q120T53N1-00 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. IB050Q120T53N1-00 is described as IBC MODULE 12VDC 53A 650W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.