FE175D480M033FP-CB Vicor Corp
  • More about FE175D480M033FP-CB Vicor Corp
    FE175D480M033FP-CB Vicor Corp
    FE175D480M033FP-CB is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC & AC/DC Off-Line SMPS category. FE175D480M033FP-CB is described as AC/DC CONVERT 48V 6.9A PCB MOUNT. Perfect Parts is a supplier of Evaluation Boards and other Development Boards, Kits, Evaluation Tools, & Accessories.
    ---> Other parts by Vicor Corp
    ---> DC/DC & AC/DC Off-Line SMPS from all manufacturers
    ---> Evaluation Boards by sub category
  • More About  DC/DC & AC/DC Off-Line SMPS
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN