DCD48AP280T320A50 Vicor Corp
  • More about DCD48AP280T320A50 Vicor Corp
    DCD48AP280T320A50 Vicor Corp
    ---> Other parts by Vicor Corp
    ---> DC/DC & AC/DC Off-Line SMPS from all manufacturers
    ---> Evaluation Boards by sub category
  • More About  DC/DC & AC/DC Off-Line SMPS
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"