VAOL-10GSBY4 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about VAOL-10GSBY4 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    VAOL-10GSBY4 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the General LEDs category. VAOL-10GSBY4 is described as LED; 10MM BLUE LED, Water Transparent Lens, VR 5V, IAD 25mA, IPF 85mA. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"