LTH3MM12VFR4700 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about LTH3MM12VFR4700 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    LTH3MM12VFR4700 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the General LEDs category. LTH3MM12VFR4700 is described as LED TH 3mm 12V 2500mcd 30deg Yellow. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F