L58D-G12-W VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about L58D-G12-W VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    L58D-G12-W is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. L58D-G12-W is described as Indicator, Pnl-Mnt; LED; Green; 0.191 in.-0.196 in.; #10-32NF-2A; 12 V; 6 in.; 24 AWG. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.