L32R-Y12-2316 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about L32R-Y12-2316 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    L32R-Y12-2316 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. L32R-Y12-2316 is described as Indicator, Pnl-Mnt; LED; Yellow; 1/2In.; 12VDC; Wire Leads; Nylon; Flush Lens. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE