L32R-R24-2111 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about L32R-R24-2111 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    L32R-R24-2111 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. L32R-R24-2111 is described as Indicator, Pnl-Mnt; LED; Red; 1/2In.; 24VDC; Wire Leads; Nylon; Flat Cylndrical Lens. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE