FLXR2ATP12 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about FLXR2ATP12 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    FLXR2ATP12 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Light Pipes category. FLXR2ATP12 is described as FLXR SERIES LITEPIPE Ruggedized Clear Anodized Body 12" length Amber. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT