CTHS15CIC04ALARM VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about CTHS15CIC04ALARM VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    CTHS15CIC04ALARM is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Sensors category. CTHS15CIC04ALARM is described as CTH SQR 15mm LED 3.2V Lead White Alarm. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V