CNX410120E4112 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about CNX410120E4112 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    CNX410120E4112 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. CNX410120E4112 is described as Indicator, Pnl-Mnt; For 5mm LEDs; With 1200 Ohm Resistor; Connectorized; Length 12In. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH