6091QM5-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about 6091QM5-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    6091QM5-12V is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 6091QM5-12V is described as LED; Green; 12V; 2.67in L; 0.63in Dia; 0.38in mtg; Dome; Polished SS; 0.187 QC. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK