6091M7-24V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about 6091M7-24V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    6091M7-24V is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 6091M7-24V is described as Indicator, Pnl-Mnt; Yellow LED, Oil Tight, 24 V, 0.38" MH, 22 AWG, 4.4" Lds. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.