5110F1-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about 5110F1-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    5110F1-12V is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 5110F1-12V is described as Indicator, Pnl-Mnt; LED; Red; 8mcd; 5/32In.; T-1; 12VDC; Wire Lead; 13mA; Black Nylon. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM