5102H1-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about 5102H1-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    5102H1-12V is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 5102H1-12V is described as Indicator, Pnl-Mnt; LED; Red; 4mcd; 1/4In.; 12V; Wire Lead; 13mA; Nylon; 0.530In.H; 15mA. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.