2195QA5-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about 2195QA5-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    2195QA5-12V is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 2195QA5-12V is described as Indicator, Pnl-Mnt; LED; Green; 0.310In ; 12V; QC, Tinned Brass; White Nylon. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2