2191L5-24V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about 2191L5-24V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    2191L5-24V is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 2191L5-24V is described as Indicator, Pnl-Mnt; LED; Green; 0.31 in.; 24V; Lens, High Hat; 22AWG Wire Leads. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK