2191L1-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about 2191L1-12V VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    2191L1-12V is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 2191L1-12V is described as Indicator, Pnl-Mnt; Red LED; Non-Relampable, 12 V, 4.5" 22 AWG Leads. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.