VAOB-10GADE2-C VCC
  • More about VAOB-10GADE2-C VCC
    VAOB-10GADE2-C VCC
    VAOB-10GADE2-C is manufactured by VCC and is categorized in the LED Discrete Indication category. VAOB-10GADE2-C is described as LED GRN/RED DIFF 10MM ROUND T/H. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC
    ---> LED Discrete Indication from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  LED Discrete Indication
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH