L75R-A125-2213 VCC
  • More about L75R-A125-2213 VCC
    L75R-A125-2213 VCC
    L75R-A125-2213 is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. L75R-A125-2213 is described as LED IND AMBER 125V 6" WIRE LEAD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK