L60D-R28-W VCC
  • More about L60D-R28-W VCC
    L60D-R28-W VCC
    L60D-R28-W is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. L60D-R28-W is described as PMI 5.9MM 635NM RED 28V WT 6" LD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM