CNX722N50024T VCC
  • More about CNX722N50024T VCC
    CNX722N50024T VCC
    CNX722N50024T is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. CNX722N50024T is described as 22MM GREEN 24V SOLDER TERMINALS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD