CNX718N20012T VCC
  • More about CNX718N20012T VCC
    CNX718N20012T VCC
    CNX718N20012T is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. CNX718N20012T is described as LED 18MM RED 12V TAB PNL MNT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V