28PSB--10PK VCC
  • More about 28PSB--10PK VCC
    28PSB--10PK VCC
    28PSB--10PK is manufactured by VCC and is categorized in the Incandescent & Neon Lamps category. 28PSB--10PK is described as LAMP INCAND T-2 TELE SLIDE 28V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC
    ---> Incandescent & Neon Lamps from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Incandescent & Neon Lamps
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"