2195QAX5-28V VCC
  • More about 2195QAX5-28V VCC
    2195QAX5-28V VCC
    2195QAX5-28V is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. 2195QAX5-28V is described as LED IND LIGHT GRN 28V QC PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM