2195QAX4-28V VCC
  • More about 2195QAX4-28V VCC
    2195QAX4-28V VCC
    2195QAX4-28V is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. 2195QAX4-28V is described as LED IND LIGHT WHT 28V QC PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 4U(3+1)/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM