2195QAX1-12V VCC
  • More about 2195QAX1-12V VCC
    2195QAX1-12V VCC
    2195QAX1-12V is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. 2195QAX1-12V is described as LED IND LIGHT RED 12V QC PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM