2195QA5-28V VCC
  • More about 2195QA5-28V VCC
    2195QA5-28V VCC
    2195QA5-28V is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. 2195QA5-28V is described as LED IND LIGHT GRN 28V QC PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR