2195QA3-28V VCC
  • More about 2195QA3-28V VCC
    2195QA3-28V VCC
    2195QA3-28V is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. 2195QA3-28V is described as LED IND LIGHT AMB 28V QC PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 6UX19X10
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM