2191QUX7-24V VCC
  • More about 2191QUX7-24V VCC
    2191QUX7-24V VCC
    2191QUX7-24V is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. 2191QUX7-24V is described as LED IND LIGHT 24V YELLOW. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM