16ESB-10PK VCC
  • More about 16ESB-10PK VCC
    16ESB-10PK VCC
    16ESB-10PK is manufactured by VCC and is categorized in the Incandescent & Neon Lamps category. 16ESB-10PK is described as LAMP INCAND T-2 TELE SLIDE 16V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC
    ---> Incandescent & Neon Lamps from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Incandescent & Neon Lamps
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 4U(3+1)/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM