1092M1-28V VCC
  • More about 1092M1-28V VCC
    1092M1-28V VCC
    1092M1-28V is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. 1092M1-28V is described as LED PANEL INDICATOR RED 28V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"