1092D5-28V VCC
  • More about 1092D5-28V VCC
    1092D5-28V VCC
    1092D5-28V is manufactured by VCC and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. 1092D5-28V is described as LED PANEL INDICATOR GREEN 28V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH