ST10010B US Sensor - Littelfuse Inc
  • More about ST10010B US Sensor - Littelfuse Inc
    ST10010B is manufactured by US Sensor - Littelfuse Inc and is categorized in the ICL category. ST10010B is described as ICL 10 OHM 20% 10A 37.47MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.