VPL36-1400 Triad Magnetics
  • More about VPL36-1400 Triad Magnetics
    VPL36-1400 Triad Magnetics
    VPL36-1400 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Power Transformers category. VPL36-1400 is described as XFRMR PWR 36V 1.389A CHASSIS. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"