AX97-40820 Triad Magnetics
  • More about AX97-40820 Triad Magnetics
    AX97-40820 Triad Magnetics
    AX97-40820 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-40820 is described as FIXED IND 82UH 2.2A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK