AX97-404R7 Triad Magnetics
  • More about AX97-404R7 Triad Magnetics
    AX97-404R7 Triad Magnetics
    AX97-404R7 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-404R7 is described as FIXED IND 4.7UH 9.3A 10 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP