AX97-40471 Triad Magnetics
  • More about AX97-40471 Triad Magnetics
    AX97-40471 Triad Magnetics
    AX97-40471 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-40471 is described as FIXED IND 470UH 930MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.