AX97-40330 Triad Magnetics
  • More about AX97-40330 Triad Magnetics
    AX97-40330 Triad Magnetics
    AX97-40330 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-40330 is described as FIXED IND 33UH 3.5A 60 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE