AX97-30471 Triad Magnetics
  • More about AX97-30471 Triad Magnetics
    AX97-30471 Triad Magnetics
    AX97-30471 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-30471 is described as FIXED IND 470UH 500MA 1.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"