AX97-30101 Triad Magnetics
  • More about AX97-30101 Triad Magnetics
    AX97-30101 Triad Magnetics
    AX97-30101 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-30101 is described as FIXED IND 100UH 1.5A 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.